Bliv frivillig i LIUF

LIUF fodbold er som alle andre foreninger afhænig af frivillighed. Her på siden kan du tilmelde dig som frivillig.

Blandt de aktiviteter der hvert år arrangeres i regi af LIUF finder du bl.a. nedenstående arrangementer.

  • Dana Cup
  • home Hjørring Cup

Som en frivillig forening er vi afhængig af de indtægter, som vi kan generere til klubben i forbindelse med disse aktiviteter.

Vagtplan til Dana Cup 2024

Overordnet ansvarlig:

Mandag:
Tirsdag: Anders Kallehauge-Møller
Onsdag: Martin Kirkholm Braun
Torsdag:
Fredag

 

Cafeteriavagter:

Tidspunkt/dag Mandag d. 22. juli Tirsdag d. 23. juli Onsdag d. 24. juli Torsdag d. 25. juli Fredag d. 26. juli
07.30 – 11.30 Walaa Azzam
Stine & Jacob Fruergaard Møller
Caspar Hansen
Nanna Schelde Therkildsen
Daniel Schelde Therkildsen
Maj-Britt Pedersen
Majken Overby
Abir Salem
Albert Brun

Caspar Hansen

Mangler 1

10.00 – 15.00 Caspar Hansen
Kirsten Bunde
Lene Søndergaard
Niels Bjarne Bunde (12.00 – 17.00)
Lars Jensen
Lise Jensen
Lene Jensen
Morten Oldenburg
Karina Bunde
Kirsten Bunde
Lars Jensen
Lise Jensen
Lene Jensen
Morten Oldenburg
Lene Søndergaard
Frederik Melson
Laura Melson
Karine Møller-KristensenMangler mindst 4
Anne Skov Søndergaard
Thomas Wernlund
Mette Wernlund
Walaa Azzam
Henriette Kallehauge-Møller
Lisbeth Hylddahl Hansen
Karen Skjeldbo Justesen
14.30 – 19.30 Lisbeth Hylddahl Hansen
Mike Sthyr
Mette-Mathilde
Christian Drud
Mariam Loubani
Niels Bjarne Bunde (12.00 – 17.00)
Karina Bunde
Annette Overgaard
Christian Ejstrup
Stine Ejstrup
Mariam Loubani
Alexandre Guilbert
Eva Secher
Alva Secher-Guilbert
Daniel Schelde-Therkildsen
Nanna Schelde-TherkildsenMangler mindst 1
Anne Skov Søndergaard
Thomas Wernlund
Mette Wernlund
Inger Stoklund Rasmussen
Lonnie Lykke
Majbritt Niemann
Thea Christensen
Carina Christiansen
Julia Niemann Nielsen
Jens Andersen
Mariam Loubani
Kirsten Bunde
Michael Andersen
Maria Dahl Mathiasen
Henrik “Niller” Nielsen
Victoria Skov Nielsen
Louise Stok Skov-Nielsen
Christina Risborg
19.00 – luk Renata Zolotarjova
Joan Johst
Karen Skjelbo Justesen
Maria Dahl Mathiasen
Lisbeth Hylddahl Hansen
Mette Nørgaard
Annette Toft Andreasen
Josefine Toft Andreasen
Mette Mathilde
Christian Drud
Mike Sthyr
Thai Hoang Than
Kenth Kjærgaard
Kim Lien Trinh
Hoang TrinhMangler mindst 2
Tobias Christensen
Claus Møller-KristensenMangler mindst 5
Tobias Christensen
Lonnie Lykke
Jens AndersenMangler mindst 3


Morgenmadsvagter:

Tidspunkt/dag Tirsdag d. 23. juli Onsdag d. 24. juli Torsdag d. 25. juli Fredag d. 26. juli Lørdag d. 27. juli
06.00 – 10.00 Kim Jeppesen
Annika Ericsson
Anja Hald
Tina Christensen
Sara Jensen
Jesper Jensen
Kim Jeppesen
Stine Kirkholm
Camilla Dietz
Maria Kanstrup
Erna Møller
Dennis Jensen
Kim Jeppesen
Annika Ericsson
Anja Hald
Martin Mariager
Tina Christensen
Kasper Poulsen
Kim Jeppesen
Stine Kirkholm
Maria Kanstrup
Sara Jensen
Jesper Jensen
Ane M. Pedersen
Kim Jeppesen
Louise Møller
Tina Christensen
Louise Lindkvist
Inger Stoklund
Thea Christensen


Nattevagt:

Tidspunkt/dag Mandag d. 22. juli Tirsdag d. 23. juli Onsdag d. 24. juli Torsdag d. 25. juli Fredag d. 26. juli
23.00 – 07.00 Mangler 2 Jens Lyhne Kristiansen
Mangler 1
Mangler 2 Mangler 2 Mangler 2


Dommervagt:

Tidspunkt/dag Tirsdag d. 23. juli Onsdag d. 24. juli Torsdag d. 25. juli
07.30 – 12.00 Jytte Andersen Jytte Andersen Jytte Andersen
12.00 – 17.00 Thomas Bunde Donna Sørensen Donna Sørensen
17.00 – 21/22.00 Lotte Brasholt Thomas Bunde Anders Søndergaard


Skoleledervagt:

Tidspunkt/dag Søndag d. 21. juli Mandag d. 22. juli Tirsdag d. 23. juli Onsdag d. 24. juli Torsdag d. 25. juli Fredag d. 26. juli
07.00 – 16.00 Joan Johst Emil Andreas Andersen
Jon Mathias Christensen
Anne Filt Olesen Hr. & Fru. Pedersen (Bents forældre) Hr. & Fru. Pedersen (Bents forældre) Mangler mindst 1
16.00 – 23.00 Mangler mindst 1 Mangler mindst 1 Søren & Berit Holm Kristian Juel Storgaard
Anette Thomsen
Helle & Martin Andersen Bent Pedersen &
Kenneth Hansen


Key-runner:

Tidspunkt/dag Tirsdag d. 23. juli Onsdag d. 24. juli Torsdag d. 25. juli Fredag d. 26. juli
7.00 – 10.00 Julia &
Asta Nielsen
Laurits Kanstrup
Sander
Noah
Emmanuel
Johnny
Johanne Thyrrestrup
Kristian Thyrrestrup
10.00 – 13.00 Kamille & Benedicte Filt Olesen Nohr Kallehauge-Møller
William Stigaard
Andreas & Laura
Frederiksen
Heinz Damsig
Meliah O. Damsig
13.00 – 16.00 Oliver Staal
Milo Bangsø
Asta & Emma
Stoklund Rasmussen
Agnes & August
Søndergaard
Agnes & August
Søndergaard
16.00 – 19.00 Heinz Damsig
Meliah O. Damsig
Ella Thomsen
Dicte Kirkholm Braun
Astrid & William Christensen Laurits Kanstrup
Bent P finder 1 stk.
19.00 – 21.00 Karl Justesen &
Kasper Poulsen
Ella Thomsen
Dicte Kirkholm Braun
Familien
Blichfeldt Berg
Bent P finder 2 stk.


Klargøring af skole/telt:

Tidspunkt/dag Fredag d.19. juli:
15.00 – 20.00 Ole Niemann (telt)
Tobias Christensen (telt)
Christian Grønbech (telt)
Martin Mariager (telt)
Lasse Lindkvist (telt)
Christian Ejstrup (telt)
Mia Christensen (skole)
Philip Larsen (skole/telt)
Majbritt Niemann (skole)
Nadja Boddum Mariager (skole)
Karina Urban (skole)
Thea Christensen (skole)
Camilla Dietz (skole)
Camilla Thomsen (skole)


Rengøring af skole:

Tidspunkt/dag Søndag d. 28. juli:
10.00 – 15.00 Mariam Loubani
Annika Ericsson
Christian Grønbech
Anders Kallehauge-Møller
Michael Christensen
Long Tran
Mangler mindst 5

 

Skriv til os

20336039